Телефон: +389.2.240.1777

13 сопствени продажни салони исалони на партнерски фирми.

Сертификат

Испрати порака

Телефон:
+389.2.240.1777

Е-пошта:
antarias@antarias.com.mk

Адреса:
Бул Кузман Јосифовски
Питу бр 17 лок 46, Скопје

  Start Typing

  Цена

  денден

  Категорија

  Поставки за приватност

  Кога ја посетувате нашата веб -страница, може да складира информации преку вашиот прелистувач од одредени услуги, обично во форма на колачиња. Овде можете да ги промените вашите параметри за приватност. Вреди да се напомене дека блокирањето на некои видови колачиња може да влијае на вашето искуство на нашата веб -страница и услугите што можеме да ги понудиме.

  Нашата веб страница користи колачиња, главно од услуги од трета страна. Со кликање на копчето "Во ред", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.