Најдобрите производи задома и за во канцеларија.

Телефони

Полначи
Футроли
Заштитно стакло

Компјутери

Преносни компјутери
Десктоп компјутери
Компјутерска опрема

Галантерија

Адаптери
Држачи
Слушалки

За нас

Антариас како докажана компанија со долгогодишно искуство нуди широко портфолио на производи и услуги за сите резиденцијални и бизнис корисници.

Брза испорака

Сигурно плаќање

Купувајте онлајн преку нашата е - продавница.

Аплицирај за работа

Кликнете на линкот поделе за да аплицирате за работа.

Онлајн поддршка

Start Typing
Поставки за приватност

Кога ја посетувате нашата веб -страница, може да складира информации преку вашиот прелистувач од одредени услуги, обично во форма на колачиња. Овде можете да ги промените вашите параметри за приватност. Вреди да се напомене дека блокирањето на некои видови колачиња може да влијае на вашето искуство на нашата веб -страница и услугите што можеме да ги понудиме.

Нашата веб страница користи колачиња, главно од услуги од трета страна. Со кликање на копчето "Во ред", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.