Широко портфолио на производи иуслуги за сите резиденцијални ибизнис корисници.

Уверете се зошто сме помеѓу најдобрите.

Врвна услуга

Брза испорака

Безбедно плаќање

Врвен квалитет

Онлајн поддршка

Загарантиран поврат

За Антариас

Антариас е фирма основана во 1997 година од основачот и сопственик м-р Габриела Кулебанова, која успешно постои и работи во областа на телекомуникациите. Уште од самите почетоци обезбедува услуги од областа  на мобилната телефонија, мобилни апарати, таблети, дополнителна опрема и аксесоари и друга трговија.

Антариас како докажана компанија со долгогодишно искуство нуди широко портфолио на производи и услуги за сите резиденцијални и бизнис корисници. Со својот позитивен имиџ и континуиран раст и развој Антариас од 2007 година станува партнер на А1 Македонија и покрај продажбата ги обезбедува сите услуги на операторот на највисоко ниво.

Антариас со своето долгогодишно функционирање на пазарот во полето на телекомуникациите и услугите станува успешен  соработник и овластен дилер за реномирани европски брендови од оваа област. На територијата на Република Северна Македонија ние сме присутни со 15 сопствени продажни салони и неколку салони на партнерски фирми кои успешно долги години соработуваат со нашата фирма и работат под брендот Антариас.

Нашата референтна листа сведочи за големиот број соработници:

Македонски Телеком АД, Нептун Македонија ДОО, Симпо, ТопТрејд, Дрисла, Каза Италија Новартис Фарма Сервисес, Греемак Гроуп, Уника Осигурување,  Комунална Хигиена и др.

Водени од целта, на нашите корисници да им обезбедиме врвни производи и услуги, нашите намери и желби се да продолжиме да ја градиме и прошируваме соработката со нашите корисници  но и  да ја зачуваме нивната досегашна доверба и лојалност.

Посетете не и ќе се уверите зошто нашето лого е "ПРВ МЕЃУ ПРВИТЕ "...

0

Задоволни клиенти

0

Врвни производи

0

Години традиција

0

Врвни партнери

Start Typing
Поставки за приватност

Кога ја посетувате нашата веб -страница, може да складира информации преку вашиот прелистувач од одредени услуги, обично во форма на колачиња. Овде можете да ги промените вашите параметри за приватност. Вреди да се напомене дека блокирањето на некои видови колачиња може да влијае на вашето искуство на нашата веб -страница и услугите што можеме да ги понудиме.

Нашата веб страница користи колачиња, главно од услуги од трета страна. Со кликање на копчето "Во ред", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.