Vertis 5011EXPI

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,550.00ден

Përshkrim

Технички Карактеристики

OS: Android 4.4

Chipset: MediaTek MT6582

CPU: 1,3GHZ 4 Core

GPU: ARM Mali-400 MP2

Меморија: MicroSD max. 32GB 8GB, 1GB RAM

Екран: Color / IPS TFT 16M colors 720 x 1280 px (5.00″) 294 ppi

Главна Камера: 8 Mpx, 3264×2448 px

Предна Камера: 0.3 Mpx

Димензии: 143,00 x 71,00 x 9,00 mm

Тежина: 154,00 g