Таблет QualCore 1027 – 4G

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,499.00ден

Përshkrim

 • Screen: 10.1 ” IPS HD, multipoint
 • Resolution: 1280 x 800 px 210 dpi
 • Processor: Spreadtrum SC9832, 4 x 1.4 GHz 64 bit
 • Graphics card: Mali-T820
 • RAM memory: 2 GB
 • Flash memory: 16 GB
 • External SD / SDHC memory: up to 128 GB
 • Modem 4G
 • Connectivity: WI-FI 802.11 b / g / n, 4G LTE, 3 G: WCDMA 900 + 2100 MHz, Bluetooth 4.2, GPS
 • Camera: 2 x – rear 8.0 mpx, front 2.0 mpx
 • Operating system: Android 8.1. (64 bits)
 • Speakers, microphone
 • Interfaces: mini 3.5 mm jack, microUSB OTG, microSD, 2 x mini SIM
 • Battery: 5000 mAh
 • The dimensions of the device: 2420 x 1720 x 9 mm
 • Weight: 480 g
 • Housing material: metal
 • Black colour