Таблет Qual Core 1021-3G

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5,999.00ден

Përshkrim

Спецификации:

Оперативен систем: Android 4.4

Процесор: 4 x 1,3 GHz

RAM: 1 GB

Батерија: 5200 mAh

3G, MicroSD card reader (up to 32 GB),

Камера: x2 (Предна: 0.3 MP, Задна: 2MP),

Dual SIM with phone call support, Mini Jack, Bluetooth, Proximity Sensor