Проектор MULTIPIC 2.2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,799.00ден

Përshkrim

Спецификации:

Native resolution: 800x480px, HD 1080px and 720px support

Contrast ratio: 800 : 1

Manual focus

Lamp type: LED 55W

Image size: 34-130″

Noise intensity: <25 dB

Ports: USB1/USB2/SD/HDMI/AV/IR

Dimensions: 201x151x67.5 mm

Color: White

The product box contains: A power cable, a lens cover, a 3-in-1 AV cable, a remote control, a manual, a warranty card