PC MSGW Office 9100 + Monitor M2470SWDA2, 23,6″ + set keyboard,mouse

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22,890.00ден

S’ka stok

Përshkrim

PC

MSGW Office 9100, Free DOS, Intel® Core™ i3, i3-9100F( 3,60 GHz upto 4.2GHz), chipset H310, 4 GB DDR4 2666 MHz, GT710 2GB, HDD 1000 GB,  10/100/1000 Mbit, MS PANTOM Midi Tower, Napojuvanjje 500W

Monitor

M2470SWDA2, 23,6″, 16:9, 1920×1080, 250 cd/m2, SCR 3.000:1, DCR 50.000.000:1, 178 °, 178 °, 5 ms, D-Sub,DVI, TCO 6.0, Boja CRNA, Stalak tilt-5/25 °,Vesa Wallmount 100 x 100