NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-53G-54NA)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

31,895.00ден

S’ka stok

Përshkrim

Spec- Black, 15.6″ FHD (1920 x 1080) resolution, Intel® Core™ i5-7200U, GeForce® MX130 2GB, 8 GB, 1TB HDD, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux