NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-31-C76T)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,595.00ден

S’ka stok

Përshkrim

Spec -15.6″ HD (1366 x 768) resolution, Intel® Celeron® Quad Core Processor N3450, 4 GB, 500 GB HDD, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux