NOA Element N5

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7,590.00ден

Kategori: ,

Përshkrim

Технички Карактеристики:

OS: Android 7.0

CPU: MT6750T Helio P10 8xCortex-A53,1.5GHz

Меморија: 3GB RAM/ 32GB

Екран: 5.5” HD AMOLED 720*1280

Главна Камера: 13+5 MP

Предна Камера: 16MP

Димензии: 154.5*75*7.9mm

SIM: Dual SIM (Nano-SIM)