Maxcom MS571

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13,999.00ден

Përshkrim

Технички Карактеристики

OS: Android 8.1

Chipset: MediaTek MT6739

CPU: 1.5GHZ 4 Core

GPU: PowerVR GE8100

Меморија: MicroSD max. 64GB 32GB, 3GB RAM

Екран: Color / IPS TFT 16M colors 720 x x 1440 px (5.70″) 282 ppi ∼72.1% screen-to-body ratio

Главна Камера: 13Mpx

Предна Камера: 0.3Mpx, 640x480px

Димензии: 155.00 x 75.00 x 10.00 mm

Тежина: 210.00 g

SIM: Dual-SIM