AllView D8

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,999.00ден

Përshkrim

IPS- LCD diplay

Android 4.2 Jelly Bean

Cortex-A7, 1,3 GHz DUAL CORE

4GB vnatresna memorija

512 DDR 3 RAM

Main camera 3MP

Front camera 1MP