Xiaomi Redmi Note 8 Pro – White

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13,900.00ден

Categories: ,

Description

  • Processor: Octa-core (2x Cortex-A76 + 6x Cortex-A55)
  • RAM: 6 GB, 8 GB
  • Storage: 64 GB, 128 GB
  • Display: 6.53 inches
  • Camera: 64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
  • Battery: 4500 mAh, Li-Polymer