VIVAX-FUN S1-Blue

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,399.00ден

Categories: ,

Description

Технички Карактеристики

OS: Android Go

Chipset: SC7731E

CPU: Quad-Core, 1,3 GHz

GPU: Mali T820@600M

Меморија: 8 GB/1 GB RAM

Екран: FWVGA+(480*960)

Главна Камера: 5,0 MP

Предна Камера: 2,0 MP

Димензии: 141*66.3*9.85mm

Тежина: 156 g

SIM: Dual SIM