Таблет QualCore 1031-4G

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,499.00ден

Categories: ,

Description

Спецификации

Оперативен систем: Android 5.1

Процесор: 4 x 1.0 Ghz, 64 bit

RAM: 1 GB

Батерија: 4000 mAh

USB кабел, Зажтитна фолија, Полнач