NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-53-37JB)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20,495.00ден

Out of stock

Categories: ,

Description

Spec – Black, 15.6″ HD (1366 x 768) resolution, Intel® Core™ i3-7020U, 4 GB, 500GB HDD, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux