NOA Element N2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,550.00ден

Categories: ,

Description

Технички Карактеристики:

OS: Android 7.0

CPU: MTK6737T quad core 1.5GHz 64bit

Меморија: 3GB RAM/ 32GB

Екран: 5“ inch FHD IPS SHARP 1920x1080px

Главна Камера: 13 MP

Предна Камера: 5MP

Димензии: 142.7*69.3*8.9mm

SIM: Dual SIM (Nano-SIM)