Навигација mu Navi 7

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,499.00ден

Categories: ,

Description

Map Polska

Меморија 4 GB

Големина на екран 7″ Резолуција480 x 272 px

Опрема 3,5 mm слушалки.

Аксесоари  USB кабел Mini USB

Држач за монтажа на стакло

Aдаптер за во автомобил