Maxcome MS457 Orange

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9,999.00ден

Categories: ,

Description

Технички Карактеристики

OS: Android 7.0 Nougat

Chipset: MediaTek MT6737

CPU: 1.3GHZ 4 Core

GPU: Mali-T720 MP2

Меморија: MicroSD max. 64GB 16GB, 2GB RAM

Екран: Color / IPS TFT 16M colors 720 x 1280 px (5.00″) 294 ppi ∼61.7% screen-to-body ratio

Главна Камера: 8 Mpx,3264×2448 px

Предна Камера: 2Mpx, 1600x1200px

Димензии: 147.00 x 76.00 x 13.00 mm

Тежина: 210.00 g

SIM: Dual-SIM