ALCATEL 3X (2020) , 6.52″, 6/128GB, 48+5+2+2/13MP, 5000mAh Dual SIM Black

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11,490.00ден

Category:

Description

 • Android (10)
 • Екран:6.52″ (720 x 1600) IPS LCD
 • CPU:Octa-core, 2000 MHz, Arm Cortex-A53, 64-bit, 12 nm
 • Интерна меморија:
 • ROM Меморија:128GB
 • RAM Меморија:6GB
 • Примарна камера:
 • 48MP + 5MP + 2MP + 2MP
 • Секундарна камера:
 • 13 MP
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n , Wi-Fi direct, VoWi-Fi, VoLTE
 • Bluetooth 5.0
 • USB: 2.0 high-speed
 • Батерија:Li-Ion 5000mAh