Телефон: +389.2.240.1777

Modal Newsletter Form

Биди во тек

Пријави се за електронски билтен и добивај информации за промоции и попусти на нашите производи.


  Телефон:

  +389.2.240.1777

  Адреса:
  Бул Кузман Јосифовски Питу бр 17 лок 46, Скопје

  Е-пошта:
  antarias@antarias.com.mk

  150 150 AdminLQ
  Start Typing
  АНТАРИАС
  Поставки за приватност

  Кога ја посетувате нашата веб -страница, може да складира информации преку вашиот прелистувач од одредени услуги, обично во форма на колачиња. Овде можете да ги промените вашите параметри за приватност. Вреди да се напомене дека блокирањето на некои видови колачиња може да влијае на вашето искуство на нашата веб -страница и услугите што можеме да ги понудиме.

  Google Analytics
  Нашата веб страница користи колачиња, главно од услуги од трета страна. Со кликање на копчето "Во ред", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.
  Овој производ може да се купи на 3-36 рати.