Таблет LiveCore 7023-3G

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3,499.00ден

Description

Screen: 7.0 “, multi-touch IPS

Resolution: 1280 x 720px

Chipset CPU: SC7731 Spreadtrum, 4 x 1.3 GHz ARM Cortex-A7

GPU: Mali-400 MP

Operating Memory RAM: 1GB DDR3

Flash memory: 8GB

SD / SDHC external memory: up to 64GB

Modem: 3G

Communication: WI-FI 802.11 b / g / n, 3G: WCDMA 900 + 2100MHz, Bluetooth 4.0, GPS

Camera: 2x – rear 2.0Mpx, front 0.3Mpx

Operating System OS: Android™ 6.0

Stereo speakers, microphone

Interfaces: 3.5mm mini jack, microUSB OTG, microSD, 2x mini SIM

Battery capacity: 2500 mAh

Housing material: metal case + plastic

Color: black

Set contains: Tablet, Charger, USB power cord, USB Adapter OTG