PC MSGW OFFICE G5400 + Monitor 19 AOC E970SWN + set keyboard,mouse

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13,690.00ден

Out of stock

Description

PC

MSGW OFFICE G5400, Free DOS, Intel® Pentium®, G5400(3,70 GHz) H310, 4 GB DDR4 2400 MHz, Integrirana grafička Intel HD, HDD 500 GB, 10/100/1000 Mbit, SIRIUS 500W Desktop

Monitor

MON 19 AOC E970SWN –  18,5”, 16:9, 1366×768, 200 cd/m2, CR 700:1, DCR 20.000.000:1, 90 °, 65 °, 5 ms, D-Sub, Boja Black, Stalak tilt, Smart features Eco Mode and e-Saver, Energystar 6, included VGA cable