NOTEBOOK ACER Swift 1 (SF114-32-P4T2) Sakura Pink

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26,455.00ден

Out of stock

Description

Spec- 14” FHD IPS, Intel® Pentium® Silver Processor N5000, 4G DDR3, 128GB SSD, 4xUSB, Figerprint, Card Reader, Camera, HDMI,  BT, Windows 10 Home