NOA Element H10 le

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10,499.00ден

Description

Технички Карактеристики

OS: Android 7.1.1

CPU: MTK Helio X27 Ten core 2.6GHz

Меморија: 4GB RAM/ 64GB

Екран: 5.5” AMOLED display 1080*1920

Главна Камера: 2×13 MP

Предна Камера: 13MP

Димензии: 154*76*7.1 mm

SIM: Dual SIM (Nano-SIM)