NOA Core T20

1,599.00ден

Description

Технички Спецификации

3G Мрежа3G

SIM Dual SIM

Димензии 125*54*13.2 mm

Процесор SC7701

Екран Тип на Екран QVGA 340*320 Големина 2.4″

Звучник Да

3.5mm приклучок Да

Меморија Внатрешна меморија 64MB RAM – 128MB

WLAN Да

USB Да

Камера Главна камера 0.8MP with flash light

Батерија Тип на батерија 800 mAh