MyPhone-SmartView 7’-3G

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3,499.00ден

Out of stock

Description

Технички Карактеристики

OS: Android 7.0 Nougat

Chipset: MediaTek MTK8321

CPU: 1300.0 MHz (4-core)

GPU: Mali-450 MP4

Меморија: MicroSD/TransFlash max. 128 GB 8GB, 1GB RAM

Екран: TFT Color (16M) 600×1024 px (7.0″) 170ppi

Главна Камера: 2 MP

Предна Камера: 0.5 MP

Тежина: 269.6 g

SIM: Micro SIM