DELL Vostro 3591 – 5Y5B

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28,490.00ден

Out of stock

Category:

Description

ЕКРАН 15.6″
РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 1.366 x 768 HD Anti-glare
ПРОЦЕСОР Intel® Core™ i3
МОДЕЛ НА ПРОЦЕСОР i3-1005G1 (1.2 GHz (3.4 GHz)
МЕМОРИЈА НА ПРОЦЕСОР 4MB Intel® Smart cache
РАМ МЕМОРИЈА 4GB  DDR4  2.666MHz
ГРАФИЧКА КАРТИЦА Intel® UHD Graphics
ХДД Hard disk- 1TB 5.400rpm SATA III
ОПТИЧКИ УРЕД DVD±RW
МРЕЖНА КАРТИЦА 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
БЕЗЖИЧНА КАРТИЦА IEEE 802.11ac
ПРИКЛУЧОЦИ 1x HDMI
  USB 3.0 X 2
  USB 2.0 X 1
  RJ-45 (LAN) X 1
АУДИО 1x 3.5mm
ЧИТАЧ НА МЕМ.КАРТИЦИ SD
КАМЕРА 0.92 Megapiksela 1.280 x 720, 30fps
МИКРОФОН ВГРАДЕН МИКРОФОН
БАТЕРИЈА Litijum-polimer-3-Cell
ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Ubuntu
   
ДИМЕНЗИИ 380mm x 258mm x 19.90mm
ТЕЖИНА 1.99kg
БОЈА ЦРНА
АДАПТЕР – ПОЛНАЧ 45W
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ